Koop Online

 
Foto van 3.5 mm Stereoplug Naar 2 X Rca Audioplug / Standaard / 10.0 M / M-m / Verguld
 

3.5 mm Stereoplug Naar 2 X Rca Audioplug / Standaard / 10.0 M / M-m / Verguld

3.5 mm Stereoplug Naar 2 X Rca Audioplug / Standaard / 10.0 M / M-m / Verguld 5mm Stereo PlugConnector 2: 2x RCA MannelijkAfscherming: 1x afgeschermdLengte: 10 meter3,5mm mini-jack mannelijk (male) naar 2x Tulp mannelijk (male) kabelDeze kabel is ideaal voor het aansluiten van uw PC, telefoon, laptop of muziekspeler op een stereo of Home Cinema set.

Beste Prijs: €11.95 Bij Kabeldirect

EAN: 5410329656256

Merk: Onbekend

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
3,5mm Stereo Jack - Tulp Kabel 10m €11.95 Bezoek webwinkel
3.5 mm Stereoplug Naar 2 X Rca Audioplug / Standaard / 10.0 M / M-m / Verguld €12.95 Bezoek webwinkel
3.5mm jack - 10 meter - Velleman €17.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van Vrouwelijke Rca Plug Naar Mannelijke 6.35mm Mono Jack - Verguld / Haaks - (5 st.)
 

Vrouwelijke Rca Plug Naar Mannelijke 6.35mm Mono Jack - Verguld / Haaks - (5 st.)

Adapter van 6.35mm Mono Jack naar Tulp RCA contra haaksAansluitingen:6.35mm Mono Jack Male - Tulp RCA Female

vanaf  €3.70
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van Pop-up Stekkerblok Met 3 Stopcontacten - Schuko
 

Pop-up Stekkerblok Met 3 Stopcontacten - Schuko

3-voudige Pop-up stekkerdoos, Inbouwmogelijkheid en Kinderbeveiliging, Boordiameter: 64mm, Type aansluiting: 3x Schuko, Spanning: 230 V, Stroomsterkte: 16 A.

vanaf  €17.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC
 

StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC

De A50FBLCLC3 3 m 850 nm met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF) Aqua-kabel is gemaakt van 50/125 micron vezels voor high-speed datatransmissie met een hoge bandbreedte via 10 gigabit Ethernet- en Fibre Channel-netwerken - de perfecte oplossing...

vanaf  €19.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer Onbekend artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...