Koop Online

 
Foto van 12 LC - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro
 

12 LC - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro

12 LC - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro

Prijs: €39.95 Bij Allekabels

EAN: 4049759040239

Merk: Techtube Pro

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
12 LC - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro €39.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van 24 ST - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro
 

24 ST - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Ongemonteerd Dimensies: (W)x(H)x(D) 483x44.5x244 mm Maximaal 4 splice cassettes 24 ST gaten Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€39.95
Meer Informatie

 
Foto van Splice box - Ongemonteerd - Techtube Pro
 

Splice box - Ongemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Ongemonteerd Ook geschikt voor: E2000 simplex, MTRJ of LC Duplex Dimensies: (W)x(H)x(D) 483x44.5x244 mm Maximaal 4 splice cassettes 24 SC Duplex gaten Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€39.95
Meer Informatie

 
Foto van Geen Panel - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro
 

Geen Panel - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Ongemonteerd Dimensies: (W)x(H)x(D) 483x44.5x244 mm Maximaal 4 splice cassettes Zonder Front Panel Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€34.95
Meer Informatie

 
Foto van 12 ST OS2 - 1U - Gemonteerd - Techtube Pro
 

12 ST OS2 - 1U - Gemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Gemonteerd 12 ST pigtails coloured OS2 aansluitingen Wordt geleverd met ST adapters Dimensies: 433x44.5x244 mm Maximaal 1 splice cassettes Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€99.95
Meer Informatie

 
Foto van 24 ST OM2 - 1U - Gemonteerd - Techtube Pro
 

24 ST OM2 - 1U - Gemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Gemonteerd 24 ST pigtails coloured OM2 aansluitingen Wordt geleverd met ST adapters Dimensies: 433x44.5x244 mm Maximaal 1 splice cassettes Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€139.95
Meer Informatie

Meer Techtube Pro artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...