Koop Online

Sorteren: Relevantie, Product Waardering
Prijs: Laag naar Hoog, Hoog naar Laag

 
Foto van Intronics PDU 5xC13+1xC19 D-Sub 15p lock
 

Intronics PDU 5xC13+1xC19 D-Sub 15p lock

De Automatic Transfer Switch schakelt tussen twee voedingsbronnen wanneer de hoofdbron uitvalt. Als hoofdvoeding A uitvalt, neemt voeding B de taken over. Als hoofdvoeding A weer heractiveert, neemt deze de voeding weer over.- EAN: 8716065296266 - Vendorcode:...

€699.00
Meer Informatie

 
Foto van Intronics IP TCP/IP extender
 

Intronics IP TCP/IP extender

IP TCP/IP extender

vanaf  €496.90
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van Intronics USB Extender 4-poorts over CAT5
 

Intronics USB Extender 4-poorts over CAT5

USB Extender 4-poorts over CAT5

vanaf  €439.00
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van Intronics HDMI + Audio Splitter - [VSMA-108]
 

Intronics HDMI + Audio Splitter - [VSMA-108]

Deze HDMI splitter splitst uw signaal op naar meerdere HDMI outputs.- EAN: 8716065277296 - Vendorcode: VSMA-108

€309.00
Meer Informatie

 
Foto van Intronics V-Frame 6-way CEE
 
€239.00
Meer Informatie

 
Foto van Intronics Infiniband Trunkkabel MPO Female - MPO Female 12 fiber 50/125 OM4
 

Intronics Infiniband Trunkkabel MPO Female - MPO Female 12 fiber 50/125 OM4

Ideaal voor multi-fiber connecties in LAN/SAN omgevingen gebaseerd op 10GBase Ethernet of Infinibasnd High Speed Clustering- EAN: 8716065275483 - Vendorcode: RL9802

€239.00
Meer Informatie

 
Foto van Intronics HDMI CAT5 Extender 70m
 

Intronics HDMI CAT5 Extender 70m

Met deze HDMI extender kunt u een HDMI-signaal verlengen tot 70 meter bij 1080i en tot 50 meter bij 1080p. Compatibel met HDCP.- EAN: 8716065283990 - Vendorcode: SC1502

€189.95
Meer Informatie

 
Foto van Intronics HDMI + Audio Splitter - [VSMA-104]
 

Intronics HDMI + Audio Splitter - [VSMA-104]

Deze HDMI splitter splitst uw signaal op naar meerdere HDMI outputs.- EAN: 8716065277289 - Vendorcode: VSMA-104

€187.90
Meer Informatie

 
Foto van Intronics VGA Extender 70m - [SC1509]
 

Intronics VGA Extender 70m - [SC1509]

Deze CAT5 VGA extender verlengt een VGA signaal over een CAT UTP-kabel. De maximaal te overbruggen afstand is 70 meter; de maximale resolutie is 1920x1200. Voeding is alleen nodig aan de transmitterzijde; aan de receiverzijde is geen voedingsadapter...

€179.95
Meer Informatie

 
Foto van Intronics Modulaire Kabel Zwart 4-10 Aderig - [TD610Z]
 

Intronics Modulaire Kabel Zwart 4-10 Aderig - [TD610Z]

Modulaire Kabel Zwart 4-10 Aderig

vanaf  €151.80
Vergelijk 2 Prijzen