Koop Online

Sorteren: Relevantie, Product Waardering
Prijs: Laag naar Hoog, Hoog naar Laag

 
Foto van Duplex Glasvezel Patchkabel OS1 9/125 LC/SC 3m
 

Duplex Glasvezel Patchkabel OS1 9/125 LC/SC 3m

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 3 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125umVezel: OS2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GeelLengte: 3 meterAantal Aders: 2Type: Singlemode DuplexDiameter buitenmantel: 1,8 x 3,6mm

€14.95
Meer Informatie

 
Foto van Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 3m
 

Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 3m

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexDiameter buitenmantel: 3mm

€10.49
Meer Informatie